| Dukungan yang disesuaikan | OEM |
|---|---|
| Bahan kerang | Perumahan Aluminium Industri |
| Jenis | positioner |
| Tekanan Pasokan | 150PSI |
| Hubungan | Flensa, Penjepit, Benang, Benang Sanitas |
| Tipe tubuh | Ukuran lubang penuh, Ukuran lubang berkurang, Ukuran katup berjaket |
|---|---|
| Ukuran Tubuh | 1/2"(15A)~16"(400A), 4"*3"~18"*16", 1/2"*1"~12"*10" |
| Klasifikasi Badan | 150#~600#, 10K~40K |
| Suhu cairan | -45~+600°C |
| Koneksi | Bergelang (RF) |
| Tipe tubuh | Katup Kupu-kupu Tubuh Pengecoran |
|---|---|
| Ukuran Tubuh | 3" (80A) ~ 60" (1500A) |
| Klasifikasi Badan | ANSI Kelas 150~900, JIS 5K~63K |
| Suhu cairan | -45°C ~ +600°C |
| Koneksi | Jenis wafer, jenis wafer |
| Aplikasi | Umum |
|---|---|
| Bahan | besi tahan karat |
| Suhu media | Suhu tinggi |
| Tekanan | Tekanan Sedang |
| Kekuasaan | Pneumatik |
| Operating Pressure | 2.7 Bar (40 Psig)~12 Bar (174 Psig) |
|---|---|
| Kondisi | Baru |
| Standar | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC SEC. Viii |
| Structure | Pressure Reducing |
| Diameter Nominal | 2.5 |
| Sinyal Perangkat | Supply 4-20 mA control signal. Menyediakan sinyal kontrol 4-20 mA. 24 Vdc power sup |
|---|---|
| Aplikasi | Shutdown Darurat |
| Pneumatik | Aksi Tunggal |
| Komunikasi | Platform HART |
| Kisaran suhu | -40 ° C sampai + 85 ° C (-40 ° F sampai + 185 ° F) |
| Jenis | klep kontrol sudut |
|---|---|
| Bahan Tubuh | Baja karbon, baja tahan karat, baja paduan, baja dupleks |
| Bahan Potong | Baja tahan karat, baja paduan, baja dupleks |
| Gaya Tubuh | Tipe Sudut |
| Jenis Topi | Tipe standar, tipe diperpanjang |
| Jenis | Batang Linier, Aktuator Bermotor Batang Putar |
|---|---|
| Kekuatan keluaran maks | 10000 N, 9800 N, 2200 N (linier) |
| Torsi keluaran maks | 49 Nm, 1500 Nm, 588 Nm, 1500 Nm (putar) |
| Tegangan Pasokan | AC 100V 50/60Hz, AC 220V 50Hz, AC 100V 50/60Hz, 220V 50Hz |
| Pukulan/Sudut Maks | 100mm, 90 derajat |
| Model | SPIRAX SARCO HV3 BLOBE TUMBE TUMBE STOP VALVES UNTUK Air Oil Oil Aplikasi dengan Handwheel |
|---|---|
| Jenis koneksi | 2 Kawat |
| Sinyal Keluaran | 4 ~ 20 mA DC |
| Merek | spirax sarco |
| Bus/sensor | Pemancar 4-20 mA |
| Nama produk | Aktuator Listrik MOV ROTORK Rentang IQ IQC IQTC IQ IQM IQML IQT Aktuator Listrik Aktuator Katup Lini |
|---|---|
| Merek | ROTORK |
| Model | IQ |
| Matrial | Paduan/Baja |
| Gaya katup | Aktuator |