| Sumber Daya | Lokal |
|---|---|
| Jaminan | 1 tahun |
| Suhu operasi | Suhu Standar, Suhu Tinggi |
| Produk | Pemosisian Digital |
| Tipe pemasangan | Terpasang Integral |
| Antarmuka Data | Kabel |
|---|---|
| Tipe pemasangan | Terpasang Integral |
| Kondisi | baru dan asal |
| Media Pasokan | Udara, Gas Non Korosif |
| Tekanan Outlet Maks | 101 psig |
| Faktor Aliran Kv (m3/jam) | 0,3 M3/jam |
|---|---|
| Bahan tubuh | kuningan dan baja tahan karat |
| Nomor katalog | 8262H202 / 8262H208 |
| Ukuran Lubang (mm) | 2.4mm/3.2mm/ 4mm/5.6mm/7mm |
| Max. Suhu cairan °C | AC/DC |
| Kontrol Posisi | Kontrol Pelambatan, Hidup/Mati |
|---|---|
| Tekanan Outlet Maks | 145 psig |
| Kondisi | baru dan asal |
| sertifikasi | Bersertifikat CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Gas Alam |
| Jaminan | Satu Tahun |
| Suhu media | Suhu normal |
|---|---|
| Matrial | Paduan/Baja |
| Kepekaan | ±0,2% F.S |
| Sumber daya listrik | Dua kabel, 4-20 MA 10,0 hingga 30,0 VDC |
| Bahan Tubuh | Baja tahan karat, baja karbon, besi cor |
| Tingkat perlindungan | IP 54 |
|---|---|
| Nama produk | Samson 4763 Positioner Elektropneumatik |
| Histeresis | <0,5% |
| Jaminan | 1 tahun |
| Bahan | Aluminium |
| Lingkaran Kontrol | 4 hingga 20 mA |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM |
| Jaminan | 1 tahun |
| Produk | Positioner Elektropneumatik |
| Penggunaan | Waktu Transit dan Kondisi Sekitar yang Menantang |
| Jenis | Katup Kontrol Sudut Tekanan Tinggi |
|---|---|
| Desain 500A | Steker Tidak Seimbang Duduk Tunggal Terpandu Atas |
| Desain 510A | Trim Seimbang Tekanan Steker Multi Langkah |
| Kompatibilitas Aktuator | Aktuator pneumatik multi pegas |
| Aplikasi | Fluida bertekanan tinggi bersuhu tinggi dan bertekanan tinggi |
| Sinyal Masuk | 4-20mA |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM |
| Tekanan sinyal | Maks. 0 Sampai 6,0 Batang |
| Penggunaan | Layanan Pembatasan |
| Bahan | Aluminium |
| Penggunaan | Waktu Transit dan Kondisi Sekitar yang Menantang |
|---|---|
| Produk | Positioner Elektropneumatik |
| Bahan | Aluminium |
| Lingkaran Kontrol | 4 hingga 20 mA |
| Nama produk | Simson 3767 |