| Jenis | Katup Kontrol Kursi Tunggal |
|---|---|
| Ukuran | 3/4" ~ 12" |
| Peringkat Tekanan | ANSI Kelas 150 ~ 2500 |
| Bahan Tubuh | Baja karbon, baja tahan karat, baja paduan, baja dupleks |
| Bahan Potong | Baja tahan karat, baja paduan, baja dupleks |
| Model | SVI2 AP-21113111 SVI2 AP-21123121 |
|---|---|
| Ukuran | 3/4" sampai 8" |
| Memasok | Pneumatik |
| Merek | Masonelian |
| Suhu Sedang | -196 hingga 425 °C |
| Jenis Objek Perangkat | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Kondisi | Baru |
| Nomor model | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Aplikasi | Pemasok katup elektro-pneumatik |
| Nomor model | TZIDC-200 |
|---|---|
| Aplikasi | Pemasok katup elektro-pneumatik |
| Jenis Objek Perangkat | ABB TZIDC-200 V2.2-HART |
| Protokol | HART |
| Jenis | Pemosisian Digital |
| Positioner Type | Electro-Pneumatic, Pneumatic |
|---|---|
| Step Function | 25% Step, 100% Step, User-defined Step |
| Tegangan maksimum | 30,0 VDC |
| Attachment | Pipe Or Wall Mounting |
| Product | Positioner |
| Kondisi | Baru |
|---|---|
| Kelas Perlindungan | IP66 |
| Tekanan operasi | 2.7 bar (40 psig) ~ 12 bar (174 psig) |
| Struktur | Mengurangi tekanan |
| Jenis produk | Posisi katup |
| Jenis | Katup kontrol |
|---|---|
| Aplikasi | Umum |
| Nama merek | Fisher |
| Suhu media | suhu tinggi |
| Nomor model | 3582i |
| Merek | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3730-3 Positioner |
| Produk | positioner |
| komunikasi | Komunikasi HART |
| Lingkaran Kontrol | 4 hingga 20 mA |
| Platform Komunikasi | Hart |
|---|---|
| Jenis | POSISI VALVE Digital |
| Tekanan pasokan | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Jaminan | 1 tahun |
| Bahan shell | Perumahan Aluminium Industri |
| Aplikasi | Umum |
|---|---|
| Bahan | Pengecoran |
| Suhu media | Suhu Sedang |
| Tekanan | Tekanan Sedang |
| Kekuatan | Pneumatik |