| Platform Komunikasi | Hart |
|---|---|
| Jenis | POSISI VALVE Digital |
| Tekanan pasokan | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Jaminan | 1 Tahun |
| Bahan cangkang | Perumahan Aluminium Industri |
| Jenis kontrol | On/Off, pelambatan |
|---|---|
| Struktur | Kontrol |
| Sumber Daya | Pneumatik, manual |
| Kekuatan | Pneumatik |
| Aktuasi | Musim semi kembali, Linear |
| Aplikasi | Umum |
|---|---|
| Bahan | Pengecoran |
| suhu media | Suhu Sedang |
| Tekanan | Tekanan Sedang |
| Kekuatan | Pneumatik |
| Jenis produk | Posisi katup |
|---|---|
| Koneksi | Flensa, penjepit, benang, utas kewarasan |
| Kondisi | Baru |
| Rentang pengaturan tekanan | 5-100 psi (0,35-7 batang) |
| Lampiran ke | Aktuator Linier, Akting Tunggal |
| Pneumatik | Udara atau gas alam manis |
|---|---|
| Catu daya | 4-20mA |
| Koneksi (Pasokan dan Aktuator) | 1/2 "NPT |
| Ketepatan | ± 0,5 persen rentang penuh |
| Tipe katup | Katup kontrol |
| Aplikasi | Umum |
|---|---|
| Bahan | Pengecoran |
| suhu media | Suhu Sedang |
| Tekanan | Tekanan Sedang |
| Kekuatan | Pneumatik |
| Pneumatik | Udara atau gas alam manis |
|---|---|
| Catu Daya | 4-20mA |
| Koneksi (Pasokan dan Aktuator) | 1/2 "NPT |
| Ketepatan | ± 0,5 persen rentang penuh |
| Tipe Katup | katup kontrol |
| Ukuran katup | NPS 6, NPS 8, NPS 10, NPS 12, NPS 16 |
|---|---|
| Kelas Penutupan | Kelas IV (FCI 70-2), Kelas VI (FCI 70-2) |
| Jenis Koneksi Proses | Penghubung jalur pipa |
| Kelas Tekanan | SEPERTI SAYA |
| Suhu Operasional | Suhu Rendah (-40F), Suhu Tinggi (250F) |
| Sumber Daya | Pneumatik, manual |
|---|---|
| Aktuasi | Musim semi kembali, Linear |
| Struktur | Kontrol |
| Aplikasi | Umum |
| Jaminan | 1 tahun |
| Koneksi | Flensa, Penjepit, Benang, Benang Sanitas |
|---|---|
| Diameter Nominal | 2.5 |
| Standards | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC Sec. VIII |
| Dukungan khusus | OEM |
| Lampiran ke | Aktuator Linier, Akting Tunggal |